سایت ترجمه پارس ترنس آماده خدمت رسانی شبانه روزی به شما کاربران گرامی در حوزه ترجمه متون تخصصی از فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی می باشد. جهت ثبت سفارش ترجمه می توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

سفارش ترجمه تخصصی

 

انواع سایت ترجمه

با جستجوی عبارت سایت ترجمه در اینترنت به دو دسته سایت بر میخوریم. دسته اول سایت هایی است که خدمات ترجمه ماشینی را به شما ارائه می دهند. در این نمونه از سایت های ترجمه می توانید متن خود را در بخش ترجمه سایت قرار داده و ترجمه به زبان مقصد را دریافت نمایید. از مشهورترین این سایت ها می توان به Google Translate و Bing Microsoft Translator اشاره کرد. اما !!!!!!

با توجه به تلاش های متخصصان گوگل و هزینه های کلان این شرکت در توسعه هوش مصنوعی هنوز ترجمه ماشینی ارائه شده توسط Google و همچنین Bing یک ترجمه انتزاعی و بیشتر کلمه به کلمه می باشد که مسلما رضایت بیشتر افراد را کسب نخواهد کرد. البته نمی توان به این دلیل، استفاده از این سایت های ترجمه را رد کرد چرا این سایت ها می توانند برای افراد مبتدی جهت درک اولیه ای از یک متن کمک شایانی فراهم نمایند اما برای تولید یک ترجمه روان و تخصصی نمی توان چندان روی کمک آن حساب باز کرد.

علاوه بر نوع اول که در بالا توضیح دادیم با جستجوی عبارت سایت ترجمه به سایت های خدماتی بر خواهید که خورد که فعالیتشان خدمات ترجمه انسانی است. این سایت ها با دریافت سفارش مشتری، آن را به مترجمینی که در اختیار دارند می سپارند.

در ادامه منظورمان از سایت ترجمه ، سایتی است که ترجمه روان و حرفه ای به کمک مترجمین انسانی ارائه می نماید؛ می باشد.

مزایای استفاده از سایت ترجمه

سایت ترجمه بستری است برای ارائه انواع خدمات ترجمه به صورت آنلاین. سایت ترجمه به عنوان واسطه ای میان متقاضی ترجمه و مترجم محسوب می شود و در این سایت ها، درخواست کننده ترجمه می تواند سفارش ترجمه خود را به راحتی ثبت نماید. معمولا مدت زمان و هزینه لازم برای ترجمه وابسته به درجه سختی، میزان تخصصی بودن متن و نوع ترجمه می باشد.

سایت ترجمه تخصصی

در سایت های ترجمه معمولا سفارش هایی مانند ترجمه متن تخصصی، بازرگانی و اداری، اسناد و مدارک، ترجمه مقاله، ترجمه کتاب و سایت پذیرفته می شود.

یکی از فواید وجود سایت های ترجمه در این است که مشتری به راحتی و در هر زمان و مکانی امکان دسترسی به سایت و سفارش ترجمه را دارد. همین طور سایت های ترجمه به اشتغال زایی در حوزه ترجمه یاری می رسانند. مترجمین جویای کار می توانند به سایت های ترجمه مراجعه کنند و پس از طی کردن موفقیت آمیز مراحل جذب مترجم، از طریق این سایت ها سفارش ترجمه دریافت کنند؛ بدون آن که برای رفت و آمد هزینه ی صرف نمایند و نیاز به حضور فیزیکی در محل خاص و در زمانی معین داشته باشند. بنابراین سایت ترجمه به دلیل ایجاد بستر دورکاری، امکان اشتغال تعداد زیادی از مترجمین را فراهم می نماید.

از دیگر قابلیت های سایت ترجمه، ترجمه سریع و فوری متون است. ترجمه فوری که یک سایت ترجمه ارائه می دهد نیازمند انجام بعضی تغییرات از لحاظ روند کاری و سرعت بخشیدن به این روندهاست.

ویژگی های بهترین سایت ترجمه

یک سایت ترجمه برتر دارای خصوصیاتی است که آن را از دیگر سایت های ترجمه متمایز می نماید.

اولین ویژگی داشتن مجوزهای مربوطه جهت فعالیت می باشد. در گام بعد کیفیت کار و پس از آن، نرخ و هزینه خدمات ترجمه از ویژگی های مهم قابل بررسی برای شناسایی یک سایت خوب در صنعت ترجمه می باشد.

بهترین سایت های ترجمه معمولا ساختار قابل درکی برای مخاطب دارد. در این سایت همه اطلاعات مورد نیاز مشتری به روشنی مشخص می باشد و او می تواند در مدت زمان کوتاهی اطلاعات مدنظر خود را کسب و یا سفارش ترجمه خود را ثبت نماید. 

از دیگر ویژگی های بهترین سایت ترجمه این است که چنین سایتی از مترجمین با تجربه در ارائه خدمات خود استفاده می کند. یک سایت ترجمه برتر باید در همه زمینه های ترجمه فعال باشد. برای نمونه در چنین سایتی باید امکان سفارش ترجمه فیلم و فایل های صوتی، ترجمه سایت و … نیز فراهم باشد چرا که مشتریان نیازها و سفارشات مختلفی دارند و باید زمینه رفع نیازهای آن ها فراهم گردد.

از دیگر معیارهای شناسایی یک سایت خوب ترجمه می توان به قابلیت خدمت رسانی شبانه روزی اشاره نمود. یک سایت ترجمه باید به طور منظم پشتیبانی شود تا به محض بروز اشکال احتمالی در سیستم، پشتیبان بتواند مشکل مربوطه را برطرف نماید.

بهتر است یک سایت تخصصی ترجمه، امکان آموزش ترجمه را نیز فراهم کند و برگزاری دوره های مجازی تربیت مترجم نیز در آن گنجانده شود. بنابراین یک سایت ترجمه جامع و برتر می تواند تمام نیازهای حوزه ترجمه را از نظر آموزش، خدمت رسانی و اشتغال زایی فراهم نماید.

همچنین یک سایت ترجمه برتر باید قابلیت ترجمه فوری ، امکان سفارش و تحویل ترجمه به صورت آنلاین و ارائه طیف وسیعی از خدمات ترجمه در بستر اینترنت را دارا باشد. 

سایت های برتر ترجمه غالبا دارای ویژگی هایی مانند ارائه انواع خدمات ترجمه، ترجمه در همه حوزه های تخصصی، به کارگیری مترجمین با تجربه در مقیاس گسترده، ارائه خدمات شبانه روزی، سادگی طراحی سایت و پشتیبانی حرفه ای می باشند. به این ترتیب، سایت های ترجمه یکی از بزرگترین و ارزشمندترین فضاهای کاری ترجمه است.

سایت ترجمه مقالات و متون تخصصی

ترجمه تخصصی و روان با بهترین سایت ترجمه پارس ترنس

پارس ترنس از ابتدای شروع فعالیت خود سعی در ارائه خدمات ترجمه با کیفیت و با قیمت منصفانه جهت رضایت مشتریان خود نموده است. رضایت مشتری مهم ترین اصل فعالیت ماست چرا که در هیچ حرفه ای بدون ارائه خدمات با کیفیت و درنتیجه بدون داشتن مشتریان راضی نمی توان به حیات خود برای مدت طولانی ادامه داد.

پارس ترنس به عنوان ارزان ترین سایت در زمینه خدمات ترجمه، در حوزه ترجمه انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی متون تخصصی فعالیت دارد. پارس ترنس برای انجام سفارشات ترجمه از مترجمین حرفه ای بهره می برد و برای سفارشات ترجمه تخصصی از مترجمینی که مهارت شان مسجل گردیده استفاده می نماید.

پارس ترنس با دریافت مجوزهای لازمه جهت فعالیت، پشتیبانی شبانه روزی، ارائه سرویس ترجمه فوری، بکارگیری چندصد مترجم حرفه ای، ارائه خدمات گسترده ترجمه و … گزینه مناسبی جهت سپردن ترجمه متون تخصصی شما می باشد.
جهت سفارش ترجمه از طریق لینک بالای همین صفحه اقدام نمایید. 

 

link: https://parstrans.net/%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%AA%D8%B1%D8%AC%D9%85%D9%87/