ترجمه کتاب در پارس ترنس

 

امروزه ترجمه کتاب از نیازهای اساسی برای انتقال علم و دانش بین جوامع می باشد. ترجمه کتاب باید با دقت کامل انجام شود تا انتقال مفهوم از زبان مبدا به مقصد به درستی صورت پذیرد و این انتقال می تواند بسیار حساس باشد چرا که در بسیاری مواقع همچون بازگرداندن متن یک کتاب پزشکی از یک زبان به زبان دیگر اطلاعات موجود، مستقیما با سلامتی افراد همراه و مرتبط باشد و بنابراین نیاز است که ترجمه کتاب حتما توسط یک مترجم با تجربه که با موضوع کتاب آشنایی کامل داشته باشد انجام شود که مطمئنا تعداد چنین مترجمانی زیاد نخواهد بود. پارس ترنس با مترجمان حرفه ای خود این مهم را با بهترین کیفیت برای مشتریان خود انجام خواهد داد.

اهمیت ترجمه کتاب

پیشرفت روز افزون علم و فناوری در کشورهای مختلف جهان ما را بر آن می دارد که همواره به دنبال کسب علم و یا تبادل اطلاعات جدید با کشورهای دیگر باشیم. کتب تخصصی جدید و مهمی سالانه در کشورهای مختلف و به زبان های مختلف نوشته می شود که برای آنکه از علم روز عقب نمانیم باید آن ها را ترجمه کرده و مورد استفاده قرار دهیم. ترجمه کتبی که در دانشگاه های معتبر جهان تدریس می شود از موارد مهم است که بر لزوم ترجمه تخصصی کتاب در زمینه های مختلف تاکید دارد.

اساتید و دانشجویان در دانشگاه های داخلی باید بتوانند همگام با دانشگاه های معتبر به کسب علم و قوانین جدید کشف شده در زمینه های مختلف بپردازند. علاوه بر ترجمه کتب علمی و تخصصی، ترجمه کتب پزشکی نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. اطلاع از دستاوردهای دارویی و روش های درمان می تواند تا حد بسیار زیادی وضع سلامت و بهداشت هر جامعه را بهبود ببخشد. اهمیت ترجمه کتاب در زمینه متون ادبی، داستانی، شعر و رمان نیز بدون شک همانند سایر رشته ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است. انتقال درست مفاهیم، آرایه های ادبی و زیبایی هایی که نویسنده در شعر یا داستان خود آورده است می تواند تا حد زیادی ما را با فرهنگ و هنر جوامع دیگر آشنا کند.

جهت ثبت سفارش ترجمه تخصصی کتاب کلیک کنید

در ترجمه کتاب به چه نکاتی توجه داشته باشیم؟

در ترجمه کتاب از روش ترجمه لفظ به لفظ نباید استفاده شود. این روش مفاهیم را به بدترین شکل ممکن به خواننده منتقل می کند و بنابراین باید هر آنچه که از متن درک می شود با رعایت تمام مفاهیم متن مبدا به شکل روان بازگو شود. نکته دوم آنکه به هیچ وجه از سرویس های ترجمه آنلاین نباید استفاده شود. ترجمه این سرویس ها مبتنی بر ترجمه لغت به لغت بوده و بسیار نامفهوم است. نهایتا سپردن ترجمه کتاب به یک مترجم حرفه ای که با تمام واژگان تخصصی، معنا و کاربردشان آشنا باشد کاملا ضروری است. یافتن چنین مترجمی از مهمترین چالش های ترجمه یک کتاب می باشد.

سفارش ترجمه کتاب تخصصی

چطور متوجه شویم کتابی قبلا ترجمه شده است یا خیر؟

برای آگاهی از این موضوع باید بدانید که تمام کتبی که در کشور منتشر می شود؛ جهت دریافت فیپا یا فهرست نویسی پیش از انتشار، به کتابخانه ملی ارسال می گردد. بنابراین برای آگاهی از این موضوع که آیا کتابی دارای فیپا می باشد یا خیر باید در وب سایت کتابخانه ملی جستجو نمایید. البته باید توجه نمود که کتابی که دارای فیپا می باشد حتما به این معنا نیست که به چاپ رسیده است چرا که این امکان وجود دارد که در اخذ مجوز از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ناکام بوده یا در حال طی کردن مراحل چاپ کتاب باشد. برای فهمیدن اینکه کتاب فیپا دار، به چاپ رسیده یا خیر شما باید با ناشر تماس بگیرید یا سایت های فعال در حوزه کتاب، نام آن کتاب را جستجو نمایید.

ترجمه تخصصی کتاب در پارس ترنس

پارس ترنس از موسسات ارائه کننده خدمات ترجمه می باشد که در این عرصه به ارائه برترین خدمات ترجمه به جامعه علمی مبادرات نموده است. سفارش های ترجمه و تولید محتوای زیادی از ایران و خارج از ایران هر روز برای پارس ترنس ارسال می شود که سفارش ترجمه کتاب نیز جزو آن ها می باشد. پارس ترنس برای سفارش های ترجمه کتاب رویکردی متفاوت با سفارش های ترجمه مقاله یا یک متن چند صفحه ای در نظر گرفته است که در ادامه به بیان آن ها خواهیم پرداخت.

ارائه نمونه رایگان از کتاب ارسالی مشتری

با توجه به اینکه دغدغه اصلی مشتریان، کیفیت ترجمه کتاب می باشد، ما برای رفع این نگرانی نمونه ای چند صفحه ای از سه بخش مجزای کتاب ارسالی (ابتدا ، اواسط و انتهای کتاب) که توسط مترجم تخصصی ما ترجمه خواهد شد را برای مشتریان گرامی ارسال می نماییم تا کیفیت ترجمه را مشاهده و از این بابت آسوده خاطر گردند.

تحویل ترجمه به صورت بخش به بخش

با توجه به اینکه معمولا تعداد صفحات یک کتاب جهت ترجمه زیاد می باشد، ما کتاب را به چند بخش یا پارت مجزا تقسیم نموده و جدول زمانبندی تحویل ترجمه پارت ها برای مشتری ارسال می نماییم. با شروع پروژه ترجمه کتاب، ترجمه هر پارت در موعد و تاریخ تعیین شده برای مشتری ارسال خواهد شد. پیش از ارسال ترجمه برای مشتری متن ترجمه توسط تیم کیفی پارس ترنس مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

هزینه ترجمه کتاب

هزینه بسیار مناسب به همراه پرداخت اقساطی

در پارس ترنس به جای دریافت هزینه ترجمه کتاب به صورت یکباره و یکجا، هزینه ها در چند قسط از سوی مشتری پرداخت می گردد. بدین صورت که ترجمه هر پارت برای مشتری ارسال و برای شروع پارت بعدی هزینه آن پارت که مبلغ آن در جدول زمانبندی ارسالی برای مشتری ذکر گردیده است؛ از سوی مشتری پرداخت می گردد. در این روش مشتریان هزینه ها را به صورت اقساطی و در چند قسط به تعداد پارت های جدول زمانبندی پرداخت خواهند نمود.

جهت مشاهده هزینه و قیمت ترجمه تخصصی کتاب کلیک کنید

ترجمه فوری کتاب در پارس ترنس

به مشتریانی که به هر دلیلی قصد ترجمه فوری کتاب در کوتاهترین زمان ممکن، بدون افزایش هزینه و تغییر در کیفیت را دارند پیشنهاد می کنیم که بدون نگرانی سفارش ترجمه کتاب خود را برای پارس ترنس ارسال کنند و از سرویس ترجمه فوری ما بهره مند شوند. در ادامه نحوه و روند انجام سفارش ترجمه کتاب به صورت فوری و بدون افزایش هزینه و افت کیفیت در پارس ترنس را تشریح می کنیم.

برای ترجمه فوری یک کتاب، ابتدا پارس ترنس شروع به شمارش تعداد کلمات کتاب نموده و پس از انجام این کار، بر حسب تعداد کلمات و زمانی که مشتری درخواست تحویل ترجمه کتاب را به پارس ترنس ارائه می دهد ما جدول زمانبندی برای مشتری ارسال می نماییم. در این حالت نیز همانند حالت غیرفوری، هزینه ترجمه کتاب به صورت پارت به پارت اخذ شده و ترجمه نیز به صورت پارت به پارت برای مشتری ارسال می گردد.

در حالت ترجمه کتاب به صورت فوری ، متن برای دو یا چند مترجم تحصیل کرده در حوزه تخصصی مرتبط با کتاب ارسال می شود و پس از اتمام هر پارت و پیش از ارسال ترجمه برای مشتری، ما ترجمه های انجام شده توسط آن چند مترجم را برای مترجم دیگری که در حوزه مرتبط با کتاب تحصیلات تکمیلی خود را پشت سر گذاشته ارسال می کنیم. مترجم جدید شروع به ویرایش و یکدست کردن ترجمه ها کرده و پس از بازخوانی کامل، آن پارت برای مشتری ارسال می گردد. در پارت های بعدی نیز روند به همین صورت ادامه خواهد یافت و نهایتا یک ترجمه فوری و تخصصی بدون کاهش کیفیت برای مشتری ارسال خواهد شد.

نحوه سفارش ترجمه کتاب

در صورتی که کتاب شما حجم بالایی ندارد از طریق لینک سفارش ترجمه تخصصی کتاب و در صورت بالا بودن حجم فایل، از طریق شماره تلگرام ۰۹۳۵۸۲۰۶۱۱۱ می توانید اقدام به سفارش ترجمه کتاب نمایید. مراحل بعدی پس از ثبت سفارش ترجمه، به اطلاع شما خواهد رسید.


دانلود کتاب از سایت های خارجی

برای دانلود یک کتاب انگلیسی مهمترین و معتبرترین سایت، آمازون می باشد. شما می توانید برای بررسی، جستجو و خرید یک کتاب با کلیک بر روی دانلود کتاب از آمازون به سایت آمازون مراجعه و این کار را انجام دهید. اما پیش از پرداخت هزینه و خرید از آمازون برای ترجمه کتاب ، توصیه می کنیم کتاب خود را در سایت های زیر جستجو نمایید چرا که این احتمال وجود دارد که نسخه رایگان کتاب مدنظر شما در سایت های زیر موجود و به اشتراک گذاشته شده باشد!

سایت gen.lib.rus.ec برای دانلود رایگان کتاب انگلیسی

در سایت http://gen.lib.rus.ec/ از بخش Search می توانید جستجوی خود را به راحتی انجام دهید. نویسنده، عنوان، سال چاپ و سایر اطلاعات کتاب برای شما نمایش داده می شود که برای دانلود رایگان کتاب، باید از بخش Mirrors اقدام و بر روی لینک هایی که به صورت شماره در این بخش قرار داده شده است؛ کلیک نمایید. دلیل قرار دادن چندن لینک و شماره در بخش Mirrors آن است که در صورت خراب بودن یک لینک، جایگزینی برای آن وجود داشته باشد. پس از کلیک بر روی یکی از لینک های موجود در بخش Mirrors کافیست بر روی گزینه Get در بالای صفحه کلیک نمایید تا کتاب مورد نظر شما دانلود آن آغاز شود. سایت فوق یک سایت بسیار خوب برای دانلود و سپس ترجمه کتاب می باشد.

سایت freebookspot برای دانلود رایگان کتاب انگلیسی

در سایت http://www.freebookspot.es/ هزاران ایبوک به صورت رایگان موجود می باشد. علاوه بر این کتب رایگان، تعداد کمی از کتب این سایت نیز غیر رایگان می باشد. برای دانلود کتاب از این سایت از بخش جستجوی سایت عنوان کتاب، نویسنده و یا ISBN کتاب را وارد نمایید. پس از مشاهده کتاب مورد نظر خود، بر روی آن کلیک کنید. در صفحه جدید در قسمت Link بر روی لینک کتاب و سپس با هدایت به صفحه دانلود بر روی Slow Download و نهایتا Free download کلیک کنید. اگر این کتاب به صورت رایگان در سایت موجود باشد با طی کردن گام های فوق پس از گذشت ۲ دقیقه به صورت خودکار شروع به دانلود خواهد شد و اگر غیر رایگان باشد پیام This file is available premium only ظاهر خواهد شد که به معنای آن است که برای دانلود این کتاب باید حساب ویژه یا پرمیوم سایت را خریداری نمایید.

 
link: https://parstrans.net/%D8%AA%D8%B1%D8%AC%D9%85%D9%87-%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8/