هزینه ترجمه

 

هزینه ترجمه تخصصی و تولید محتوا در پارس ترنس

 

در موسسات ارائه دهنده خدمات ترجمه چند عامل بر روی قیمت و هزینه ترجمه موثرند که این موسسات با توجه به این عوامل، اقدام به قیمت گذاری سفارش های مشتریان خود می نمایند. فاکتورهای موثر در تعیین هزینه ترجمه در موسسه پارس ترنس را می توانید از طریق لینک “عوامل موثر در تعیین قیمت ترجمه متون تخصصی” مطالعه نمایید. در ادامه نرخ خدمات ترجمه و تولید محتوای پارس ترنس آمده است.

هزینه ترجمه انگلیسی به فارسی تخصصی

ترجمه انگلیسی به فارسی تخصصی پرتقاضا ترین نوع ترجمه می باشد چرا که انگلیسی، زبان بیشتر مقالات می باشد و با توسعه علوم در حوزه های مختلف، هر روز این متون تخصصی تر می شوند و به همین دلیل نیاز به ترجمه تخصصی بیشتر احساس می شود. هزینه و نرخ ترجمه انگلیسی به فارسی تخصصی رشته های مختلف به ازای هر کلمه در جدول زیر آمده است.

 

هزینه ترجمه فارسی به انگلیسی تخصصی

ترجمه فارسی به انگلیسی تخصصی در پارس ترنس توسط مترجمین با تحصیلات تکمیلی انجام می پذیرد. این نوع ترجمه جهت ارسال مقاله به ژورنال های سطح ۲ دنیا مناسب می باشد. در ترجمه فارسی به انگلیسی تخصصی، متن ترجمه شده توسط ویراستار مورد ارزیابی قرار می گیرد تا در صورت وجود هر گونه ایراد نگارشی در متن، این ایرادات پیش از ارسال ترجمه به مشتری مرتفع گردد. نرخ و هزینه ترجمه فارسی به انگلیسی تخصصی رشته های مختلف به ازای هر کلمه در جدول زیر آمده است.

 

هزینه ترجمه فارسی به انگلیسی پیشرفته

پذیرش و چاپ مقاله در ژورنال های سطح اول دنیا نیازمند بی نقص بودن متن شما چه از لحاظ ساختار زبان انگلیسی و چه از لحاظ بکارگیری عبارات و اصطلاحات تخصصی است. ترجمه های فارسی به انگلیسی پیشرفته شما توسط مترجمین تحصیلات تکمیلی رشته مربوطه انجام و توسط ویراستاران ما به دقت بررسی می شود و صحت ترجمه مورد ارزیابی قرار می گیرد. تفاوت ترجمه فارسی به انگلیسی تخصصی و پیشرفته در این است که در سفارش های پیشرفته پس از انجام سفارش توسط مترجم اول، بازخوانی توسط مترجم دوم با تحصیلات فوق لیسانس یا دکتری رشته تخصصی مربوطه انجام می پذیرد. در هر دو نوع سفارش های فارسی به انگلیسی تخصصی و پیشرفته، ترجمه توسط ویراستار به دقت مورد بررسی قرار می گیرد. لیست برترین ژورنال های دنیا در تمامی حوزه ها به همراه ضریب تاثیر یا ایمپکت فاکتور آن ها را می توانید از سایت SJR ملاحظه فرمایید.

هزینه ترجمه فارسی به انگلیسی پیشرفته برای رشته های مختلف به ازای هر کلمه در جدول زیر آورده شده است.

 

هزینه پارافریز یا بازنویسی متون

پارافریز یا پارافریزینگ Paraphrasing به معنای تفسیر دوباره یا از نو نوشتن عبارات و جملات یک متن به کار می رود به طوری که محتوای پیشین یا اولیه حفظ شود. در واقع در بازنویسی، متن موردنظر با ادبیاتی جدید اما با همان مفهوم متن اولیه نوشته می شود. مهمترین کاربرد پارافریز متون جهت رفع سرقت ادبی می باشد. هزینه پارافریز و بازنویسی در جدول زیر آمده است.

هزینه تولید محتوا

تمامی وبسایت ها جهت رونق کسب و کار خود و بهینه سازی وب سایت خود در موتورهای جستجو به تولید محتوا نیاز دارند. پارس ترنس خدمات تولید محتوای وبسایت را در ۴ نوع مختلف ارائه می نماید و در این حوزه تمام نیاز وب سایت ها را برآورده می نماید. این چهار نوع شامل: تولید محتوای ترجمه ای، تالیفی، بازنویسی و تالیفی – ترجمه ای می باشد. در جدول زیر لیست هزینه تولید محتوا به ازای هر کلمه آمده است.

 

هزینه ویراستاری متون تخصصی

یکی دیگر از خدمات پارس ترنس ویراستاری و ویرایش متون می باشد. نرخ ویراستاری متون در پارس ترنس ثابت نمی باشد و برای این منظور لازم است که متن خود را از طریق ثبت سفارش ترجمه برای ما ارسال نمایید تا متن شما بررسی و قیمت گذاری انجام شود.

هزینه ترجمه - هزینه ویرایش متون

 

با استفاده از فرم زیر می توانید هزینه ترجمه خود را به سرعت محاسبه نمایید

توضیحاتی در ارتباط با سفارش های فوری ترجمه

آنچه به عنوان هزینه ترجمه در جداول فوق ارائه شده است برای سفارش های غیرفوری می باشد. در سفارش غیرفوری مبنای ترجمه، حداکثر ۱۳۰۰ کلمه در یک روز می باشد. اما اگر سفارشی به طور میانگین بین ۱۳۰۰ تا ۲۰۰۰ کلمه در روز توسط یک مترجم ترجمه شود، این سفارش جزو سفارش های نیمه فوری و بیش از ۲۰۰۰ کلمه جزو سفارش های فوری در نظر گرفته خواهد شد. جهت مطالعه شرایط انجام ترجمه فوری و نیمه فوری بدون افزایش قیمت به لینک ترجمه فوری بدون افزایش قیمت، مراجعه و یا می توانید سفارش خود را برای ما ارسال نمایید. سفارش شما سریعا توسط اپراتورهای ما پیگیری و پاسخ داده خواهد شد.

با توجه به تعدد مترجمین پارس ترنس در تمامی حوزه ها، ما قادر به انجام سفارش های فوری ترجمه با بهترین کیفیت تا 20 هزار کلمه در یک روز هستیم!!!

در سایت ترجمه پارس ترنس قیمت گذاری سفارش های به صورت رایگان انجام می پذیرد. برای قیمت گذاری و تعیین زمان سفارش خود هم اکنون از طریق لینک زیر اقدام به ثبت سفارش نمایید یا متن خود را از طریق ایمیل پارس ترنس (به همراه مشخصات فردی و شماره همراه) ارسال نمایید. ما همواره تمام تلاش خود را انجام خواهیم داد تا در حد امکان خود را با درخواست مشتریان ارجمند تطبیق دهیم. بنابراین هر نوع درخواستی مدنظر دارید در بخش توضیحات در هنگام ثبت سفارش بیان نمایید.

ثبت سفارش ترجمه تخصصی