ترجمه فوری مقاله

ترجمه فوری چیست؟

در بین سفارش هایی که برای موسسات ترجمه از جمله پارس ترنس ارسال می گردد، سفارش هایی وجود دارند که مشتریان درخواست تحویل ترجمه خود در زمانی کوتاه تر و سریعتر از زمان معمول را دارند. پارس ترنس این سفارش ها را به عنوان سفارش ترجمه فوری و یا نیمه فوری لحاظ می نماید. در پارس ترنس، روند انجام سفارش های ترجمه فوری و تحویل آن ها به مشتریان در مقایسه با سفارش های ترجمه غیرفوری متفاوت است که در ادامه بیشتر به این موضوع می پردازیم.

سفارش فوری ترجمه دارید؟ همین حالا متن خود را برای پارس ترنس ارسال و در سریع ترین زمان ممکن ترجمه خود را دریافت نمایید!

در پارس ترنس چه سفارش هایی نیمه فوری و چه سفارش هایی فوری محسوب می شوند؟

به سفارش هایی که میانگین تعداد کلماتی که در یک روز توسط یک مترجم ترجمه شود بین ۱۳۰۰ تا ۲۰۰۰ کلمه باشد سفارش نیمه فوری و به سفارش هایی که میانگین تعداد کلماتی که در یک روز توسط یک مترجم ترجمه شود ۲۰۰۰ کلمه و یا بیشتر باشد سفارش فوری ترجمه می گوییم.

در پارس ترنس چند حالت برای انجام سفارش های ترجمه فوری وجود دارد؟

پارس ترنس سفارش های فوری را به سه شیوه انجام می دهد:

حالت اول: مشتری درخواست انجام سفارش ترجمه فوری خود با بیش از یک مترجم و بدون هماهنگ کردن ترجمه های انجام شده توسط مترجمان را دارد که در این حالت هیچ گونه افزایش هزینه ای برای مشتری اعمال نخواهد شد و سفارش، همانند یک سفارش غیرفوری انجام خواهد پذیرفت.

حالت دوم: مشتری درخواست انجام سفارش ترجمه فوری خود با بیش از یک مترجم و همراه با بازخوانی متون ترجمه شده جهت یکپارچه شدن ترجمه ها را دارد که در این حالت نیز هزینه اضافی برای مشتری در پی نخواهد داشت و فقط هزینه یکدست نمودن ترجمه ها اضافه خواهد شد.

حالت سوم: مشتری درخواست انجام سفارش خود فقط با یک مترجم دارد که در این حالت سفارش ترجمه فوری با یک مترجم انجام می پذیرد و روزانه حداکثر تا 5000 کلمه توسط مترجم مربوطه ترجمه خواهد شد و هزینه ترجمه در این حالت تنها ۵۰ درصد بیشتر از حالت غیرفوری خواهد بود.

با خیال آسوده سفارش ترجمه فوری خود را به مترجمان حرفه ای بسپارید!

سفارش ترجمه فوری

زمینه هایی که توسط پارس ترنس جهت ترجمه فوری یا نیمه فوری پشتیبانی می شوند کدامند؟

ترجمه تخصصی فوری انگلیسی به فارسی و ترجمه تخصصی فوری فارسی به انگلیسی در پارس ترنس در زمینه های زیر پوشش داده می شود:

ترجمه تخصصی مقاله به ویژه مقاله isi – ترجمه کتاب – ترجمه کاتالوگ محصول و بروشور – ترجمه محتوای وب سایت ها و همچنین خدمات فوری در زمینه های:

بازنویسی و پارافریز متون انگلیسی و فارسی – تولید محتوا برای وب سایت ها و ویراستاری تخصصی

ترجمه فوری در پارس ترنس برای کدام رشته ها ارائه می شود؟

پارس ترنس در انتخاب مترجمان همکار، چند شرط را لحاظ نموده که یکی از این شروط، قبولی در آزمون مترجمی ما می باشد. شرط دیگر، دارا بودن رزومه و تجربه مناسب در حوزه ترجمه بوده و نهایتا پس از انتخاب مترجم، باید تعهد وی برای پارس ترنس مسجل گردد. پارس ترنس در انجام سفارش های ترجمه تخصصی فوری و نیمه فوری، از مترجمانی که تعهد و مسئولیت پذیری آن ها اثبات گردیده است؛ استفاده خواهد نمود. ما با بیش از ۱۱۰۰ مترجمی که در حال حاضر مشغول به همکاری هستیم؛ تمام درخواست های ترجمه فوری شما در رشته های زیر را پوشش خواهیم داد:

مهندسی مکانیک – برق – کامپیوتر – فناوری اطلاعات – شیمی – نساجی – عمران – مواد- معدن – معماری- هوافضا – صنایع – نفت – مهندسی پزشکی – پلیمر

زیست شناسی – زمین شناسی – شیمی – آمار – فیزیک – ریاضی

روانشناسی – فلسفه و منطق – اقتصاد – حسابداری- مدیریت – حقوق – جامعه شناسی – علوم سیاسی – علوم تربیتی – علوم جتماعی – تاریخ – جغرافیا – مترجمی – تربیت بدنی – ادبیات

پزشکی – پرستاری – مامایی و سایر رشته های علوم پزشکی

هنر – موسیقی – سینما

کشاورزی و منابع طبیعی

ترجمه فوری یک روزه تا چند کلمه؟

مشتریان بسیاری با برقرای ارتباط با ما، درخواست ترجمه فوری یک روزه می نمایند که با روش هایی که عنوان شد و همچنین آنلاین بودن مراحل انجام کار؛ پارس ترنس قادر است روزانه حتی تا 20 هزار کلمه را با بالاترین کیفیت ترجمه و تحویل مشتری نماید.

 

تضمین کیفیت ترجمه فوری در پارس ترنس به چه صورت می باشد؟

ما در پارس ترنس تمام تمرکز خود را برای آنکه کیفیت، سرعت و دقت در سفارش های فوری ترجمه به حداکثر برسانیم به کار خواهیم گرفت. برای تحقق این مورد و با توجه به فشردگی زمان، مترجمان لازم است ترجمه را به صورت بخش به بخش در زمان های مقرر ارسال نموده تا توسط تیم نظارت پارس ترنس بررسی و از کیفیت و تحویل به موقع سفارش به مشتری اطمینان حاصل شود. 

ترجمه فوری در کوتاه ترین زمان

در یک نگاه چرا پارس ترنس؟

مزایای استفاده از خدمات ترجمه پارس ترنس شامل:

  •  ارائه سرویس ترجمه فوری با امکان ترجمه 20 هزار کلمه در یک روز!!!

  •  قیمت بسیار مناسب نسبت به موسسات مشابه

  • تضمین کیفیت و تحویل به موقع سفارش ها

  • بکارگیری مترجمان کارآزموده برای ارائه ترجمه تخصصی فوری

  •  استفاده ازمترجم تحصیل کرده در حوزه تخصصی متن

  •  آنلاین نمودن مراحل برای حداکثر شدن سرعت تحویل ترجمه فوری و در کوتاهترین زمان ممکن

  • پوشش حوزه ها و رشته های گسترده در ارائه خدمات فوری ترجمه

اگر سفارش ترجمه فوری دارید همین حالا می توانید سفارش خود را از طریق لینک زیر، شماره تلگرام و واتساپ ۰۹۳۵۸۲۰۶۱۱۱ یا ایمیل Parstrans.net@gmail.com برای ما ارسال نمایید تا سفارش شما به سرعت در دست اقدام قرار گیرد!

در صورت داشتن هر گونه سوال یا درخواست، می توانید از طریق فرم زیر آن را برای پارس ترنس ارسال نمایید. ما در سریع ترین زمان ممکن پاسخگوی شما خواهیم بود.

تماس با پارس ترنس