ترجمه فوری چیست؟

در بین سفارش هایی که برای موسسات ترجمه از جمله پارس ترنس ارسال می گردد، سفارش هایی وجود دارند که مشتریان درخواست تحویل ترجمه خود در زمانی کوتاه تر و سریعتر از زمان معمول دارند که پارس ترنس این سفارش ها را در قالب ترجمه فوری و یا نیمه فوری لحاظ می نماید. در پارس ترنس، روند انجام سفارش های ترجمه فوری و تحویل آن ها به مشتری با سفارش های ترجمه غیرفوری متفاوت است که در ادامه بیشتر به این موضوع می پردازیم.

جهت ثبت سفارش ترجمه کلیک کنید

در پارس ترنس چه سفارش هایی نیمه فوری و چه سفارش هایی فوری محسوب می شوند؟

به سفارش هایی که میانگین تعداد کلماتی که در یک روز توسط یک مترجم ترجمه شود بین ۱۳۰۰ تا ۲۰۰۰ کلمه باشد سفارش نیمه فوری و به سفارش هایی که میانگین تعداد کلماتی که در یک روز توسط یک مترجم ترجمه شود ۲۰۰۰ کلمه و یا بیشتر باشد سفارش فوری ترجمه می گوییم.

ترجمه فوری مقاله

در پارس ترنس چند حالت برای انجام سفارش های ترجمه فوری وجود دارد؟

پارس ترنس سفارش های فوری را به سه شیوه انجام می دهد:

حالت اول: مشتری درخواست انجام سفارش ترجمه فوری خود با بیشتر از یک مترجم و بدون مطابقت و هماهنگ کردن ترجمه های انجام شده توسط مترجمین را دارد که در این حالت هیچ گونه افزایش هزینه ای برای مشتری اعمال نخواهد شد و سفارش همانند یک سفارش ترجمه غیرفوری انجام خواهد پذیرفت.

حالت دوم: مشتری درخواست انجام سفارش ترجمه فوری خود با بیشتر از یک مترجم و همراه با بازخوانی متون ترجمه شده جهت یکپارچه و هماهنگ شدن ترجمه ها را دارد که در این حالت نیز هزینه اضافی برای مشتری در پی نخواهد داشت و فقط هزینه یکدست نمودن ترجمه ها اضافه خواهد شد.

حالت سوم: مشتری درخواست انجام سفارش خود فقط با یک مترجم دارد که در این حالت سفارش ترجمه فوری با یک مترجم انجام می پذیرد و روزانه بین ۲۰۰۰ تا ۲۵۰۰ کلمه متن ارسالی مشتری توسط مترجم مربوطه ترجمه خواهد شد و هزینه ترجمه در این حالت تنها ۵۰ درصد بیشتر از حالت غیرفوری خواهد بود.

جهت مشاهده هزینه و قیمت خدمات ترجمه پارس ترنس کلیک کنید

زمینه هایی که توسط پارس ترنس جهت ترجمه فوری یا نیمه فوری پشتیبانی می شوند کدامند؟

ترجمه تخصصی فوری انگلیسی به فارسی و ترجمه تخصصی فوری فارسی به انگلیسی در پارس ترنس در زمینه های زیر ارائه می گردد:

ترجمه مقاله تخصصی و isi – ترجمه کتاب – ترجمه کاتالوگ محصول و بروشور – ترجمه محتوای وب سایت ها و همچنین خدمات فوری در زمینه های:

بازنویسی و پارافریز متون انگلیسی و فارسی – تولید محتوا برای وب سایت ها و ویراستاری تخصصی

ترجمه فوری در پارس ترنس برای کدام رشته ها ارائه می شود؟

در طی مدت فعالیت، پارس ترنس همواره با تعهد نسبت به مشتریان خود جهت ارائه خدمات مطلوب به آن ها، در انتخاب مترجمین و نویسندگان همکار این شروط را لحاظ کرده که اولا آزمون مترجمی پارس ترنس را با موفقیت طی کرده باشند و ثانیا رزومه بسیار مناسبی در حوزه ترجمه و نویسندگی دارا باشند و نهایتا پس از انتخاب مترجم، تعهد وی برای ما مسجل شده باشد. پارس ترنس در انجام سفارش های ترجمه تخصصی فوری و نیمه فوری، از مترجمینی که تعهد و مسئولیت پذیری آن ها اثبات شده است استفاده خواهد نمود. ما با ۱۱۰۰ مترجمی که در حال حاضر مشغول به همکاری هستیم؛ تمام درخواست های ترجمه فوری شما در رشته های زیر را پوشش خواهیم داد:

مهندسی مکانیک – برق – کامپیوتر – فناوری اطلاعات – شیمی – نساجی – عمران – مواد- معدن – معماری- هوافضا – صنایع – نفت – مهندسی پزشکی – پلیمر

زیست شناسی – زمین شناسی – شیمی – آمار – فیزیک – ریاضی

روانشناسی – فلسفه و منطق – اقتصاد – حسابداری- مدیریت – حقوق – جامعه شناسی – علوم سیاسی – علوم تربیتی – علوم جتماعی – تاریخ – جغرافیا – مترجمی – تربیت بدنی – ادبیات

پزشکی – پرستاری – مامایی و سایر رشته های علوم پزشکی

هنر – موسیقی – سینما

کشاورزی و منابع طبیعی

ترجمه فوری انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی

ترجمه فوری یک روزه تا چند کلمه؟

مشتریان بسیاری با مراجعه به ما درخواست ترجمه فوری یک روزه می نمایند که با روش هایی که عنوان شد و همچنین آنلاین بودن مراحل که به ما این مکان را می دهد تا سرعت را به بالاترین حد برسانیم؛ ما آماده هستیم که روزانه حدود ۱۲ هزار کلمه را ترجمه و با کیفیت بسیار مناسب تحویل مشتریان خود نماییم.

تضمین کیفیت ترجمه فوری در پارس ترنس به چه صورت می باشد؟

ما در پارس ترنس تمام تمرکز خود را برای آنکه کیفیت، سرعت و دقت در سفارش های فوری ترجمه به حداکثر برسانیم به کار خواهیم گرفت با این حال برای سفارش های ترجمه انگلیسی به فارسی فوری ضمانت ۳ روزه و برای سفارش های ترجمه فارسی به انگلیسی فوری ضمانت ۷ روزه در نظر گرفته ایم. در صورتی که مشتری در این زمان ها، هر نوع کاستی در ترجمه را به ما گزارش نماید؛ ویرایش ترجمه به صورت رایگان برای وی انجام خواهد گرفت.

در یک نگاه چرا پارس ترنس؟

مزایای استفاده از خدمات ترجمه پارس ترنس شامل:

  • ارائه سرویس ترجمه فوری با امکان ترجمه ۱۲۰۰۰ کلمه در یک روز!!!

  • قیمت بسیار مناسب نسبت به موسسات مشابه

  • تضمین کیفیت و تحویل به موقع سفارش ها

  • بکارگیری مترجمین کارآزموده برای ارائه ترجمه تخصصی فوری

  • استفاده ازمترجم تحصیل کرده در حوزه تخصصی متن ارسالی

  • آنلاین نمودن مراحل برای حداکثر شدن سرعت تحویل ترجمه فوری و در کوتاهترین زمان ممکن

  • پوشش حوزه ها و رشته های گسترده در ارائه خدمات فوری ترجمه

اگر سفارش ترجمه فوری دارید همین حالا می توانید سفارش خود را از طریق لینک زیر یا شماره تلگرام ۰۹۳۵۸۲۰۶۱۱۱ برای ما ارسال نمایید تا سفارش شما به سرعت در دست اقدام قرار گیرد!

جهت ثبت سفارش ترجمه کلیک کنید

link: https://parstrans.net/%D8%AA%D8%B1%D8%AC%D9%85%D9%87-%D9%81%D9%88%D8%B1%DB%8C/

فهرست