ثبت سفارش ترجمه و دریافت پیش فاکتور به صورت رایگان 

 

ثبت سفارش

  • در وارد کردن ایمیل خود دقت نمایید چرا که پیش فاکتور و ترجمه متن شما به این ایمیل ارسال خواهد شد.
    توضیحات بیشتر در مورد سفارشات غیرفوری، نیمه فوری و فوری در پایین همین صفحه آورده شده است.
  • در صورتی که زمان خاصی جهت تحویل سفارش خود مدنظر دارید، در این قسمت ذکر نمایید.
  • متن شما مربوط به کدام رشته تخصصی است؟ اگر به صورت عمومی است بنویسید "عمومی"
  • Max. file size: 10 MB.
    حداکثر سایز 10 مگابایت می باشد. توجه: اگر حجم فایل زیاد است آن را در سایت Picofile.com آپلود کرده و در قسمت "توضیحات" در فیلد بعدی، لینک آن را ارسال نمایید. اگر چند فایل مختلف برای ارسال دارید همه را زیپ کنید و یکجا ارسال نمایید.

 

نحوه آپلود فایل های با حجم بالا

در صورتی که حجم فایل شما بیشتر از ۱۰ مگابایت می باشد؛ فایل خود را زیپ کرده و در سایت Picofile.com آپلود نمایید و لینک آن را در قسمت توضیحات فرم ثبت سفارش فوق ارسال نمایید. آموزش نحوه آپلود فایل های با حجم بالا در ادامه آمده است:

برای آپلود فایل های با حجم بالا، ابتدا به سایت http://www.picofile.com/ بروید. از بخش سمت چپ سایت فوق، روی انتخاب فایل کلیک و فایل خود را انتخاب و آپلود نمایید.

سفارش ترجمه و نحوه آپلود

 

پس از اتمام آپلود فایل، از بخش مشخص شده در تصویر زیر لینک آپلود را کپی کرده و در هنگام ثبت سفارش ترجمه در بخش توضیحات این لینک را وارد نمایید.

ثبت سفارش ترجمه تخصصی و آموزش نحوه آپلود فایل

 

روش های سفارش ترجمه در پارس ترنس

جهت ثبت سفارش ترجمه تخصصی می توانید از یکی از دو روش زیر اقدام نمایید:

۱- روش اول: تکمیل و ارسال فرم ثبت سفارش فوق می باشد. دقت نمایید که پیش فاکتور ارسالی به ایمیل شما بر طبق اطلاعاتی است که شما در فرم فوق وارد نموده اید. بنابراین فرم ثبت سفارش را با دقت تکمیل نمایید.

۲- روش دوم: در صورت تمایل و یا اگر حجم فایل شما زیاد است؛ می توانید از طریق ایمیل پارس ترنس به نشانی Parstrans.net@gmail.com نیز متن خود را ارسال نمایید. دقت فرمایید که علاوه بر ارسال متن، حتما در ایمیل ارسالی نام و نام خانوادگی، تلفن همراه، رشته تخصصی متن و اینکه سفارش ترجمه فوری، غیرفوری یا نیمه فوری مدنظر دارید را قید نمایید تا پیش فاکتور سفارش دقیقا منطبق با آنچه مدنظر شماست برایتان ارسال گردد.

توضیحاتی در ارتباط با زمان های ترجمه (سفارش ترجمه فوری، نیمه فوری یا غیرفوری)

در سفارش غیرفوری مبنای ترجمه، حداکثر ۱۳۰۰ کلمه در یک روز می باشد. اگر سفارشی به طور میانگین بین ۱۳۰۰ تا ۲۰۰۰ کلمه در روز توسط یک مترجم ترجمه شود، این سفارش جزو سفارشات نیمه فوری و ۲۰۰۰ کلمه و بیشتر جزو سفارشات فوری در نظر گرفته خواهد شد.

پیش از ثبت سفارش ترجمه می توانید اقدام به محاسبه هزینه ترجمه و مشاهده قیمت ها نمایید.