ترجمه دانشگاهی

 

ترجمه متون تخصصی دانشگاهی با قیمت ارزان و دانشجویی توسط پارس ترنس

پارس ترنس آماده انجام تمام سفارش های ترجمه متون تخصصی دانشگاهی با کیفیت عالی و قیمت بسیار ارزان می باشد. همکاری با ۱۱۰۰ مترجم زبده و حرفه ای باعث گردیده که ما با اطمینان در مورد کیفیت سفارش های خود صحبت کنیم و به مشتری در مورد کیفیت سفارش های تحویلی اطمینان خاطر دهیم.

ترجمه مقاله ، ترجمه کتاب و سایر متون با قیمت ارزان و دانشجویی توسط مترجمان ما در دپارتمان های تخصصی هر رشته در حوزه ترجمه فارسی به انگلیسی و ترجمه انگلیسی به فارسی پشتیبانی می شود. ترجمه دانشگاهی در تمام رشته های فنی – مهندسی، علوم پایه، علوم پزشکی، علوم انسانی، هنر و کشاورزی توسط پارس ترنس پشتیبانی می گردد. جهت مشاهده هزینه و نرخ خدمات مختلف ترجمه پارس ترنس از طریق لینک زیر اقدام نمایید:

جهت مشاهده هزینه و قیمت خدمات ترجمه پارس ترنس کلیک کنید

 

نحوه ثبت سفارش ترجمه در پارس ترنس

روند ثبت سفارش در پارس ترنس بسیار ساده است و نیاز به فرآیند طولانی و زمانبری نیست. شما می توانید با پر کردن فرم ثبت سفارش که چند دقیقه به طول می انجامد اقدام به ثبت سفارش و در کمتر از ۱۵ دقیقه پیش فاکتور سفارش خود را دریافت نمایید. همچنین در صورت تمایل یا بالا بودن حجم فایل می توانید متن خود را به همراه توضیحات تکمیلی مستقیما به ایمیل ما به نشانی Info@Parstrans.net ارسال نمایید. توجه نمایید که در صورت داشتن سفارش ترجمه فوری متون و مقالات تخصصی، حتما زمان درخواستی خود را قید نمایید.

جهت ثبت سفارش ترجمه دانشگاهی ارزان و دانشجویی از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

جهت ثبت سفارش ترجمه کلیک کنید 

اهمیت ترجمه دانشگاهی

در ابتدا باید بگوییم که زبان، عاملی است که فرهنگ های مختلف را به هم پیوند می دهد و علاوه بر آن روش بیان احساسات و ایده هایی است که مردم سعی در انتقال آن دارند می باشد. ترجمه نقش مهمی در گذر از فرهنگ های مختلف و ارتباطات را بازی می کند. بنابراین ترجمه یکی از روش های ضروری، بنیادی و کافی در انتقال مفاهیم می باشد (۱). یکی از حوزه هایی که ترجمه و روش صحیح آن در انتقال مفاهیم و فرهنگ انتقالی قابل بحث و پیگیری می باشد، در حوزه ترجمه دانشگاهی و آکادمیک می باشد.

ترجمه دانشگاهی - ترجمه ارزان قیمت و دانشجویی

ترجمه دانشگاهی علی الخصوص در مقطع تحصیلات تکمیلی در کشور ما بسیار رایج بوده و همواره مورد تقاضای دانشجویان زیادی است. بسیاری از اساتید برای دروس خود بخشی از نمره دانشجویان را تحویل یک ترجمه مرتبط با آن درس قرار می دهند. یا اساتید از دانشجویان توقع دارند که از منابع بروز دنیا که معمولا به زبان انگلیسی انتشار می یابند در نگارش مقاله یا پروژه های خود استفاده نمایند تا از آخرین تغییرات صورت گرفته در دنیا در مباحث درسی مطلع شوند که لازمه این امر انتقال صحیح روح، مفهوم و فرهنگ متن مبدا به متن مقصد جهت دریافت صحیح آن چه منظور متن مبدا بوده می باشد.

لزوم دقت در ترجمه متون دانشگاهی

ترجمه متون دانشگاهی ویژگی های خاصی را می طلبد که ترجمه، مترجمان و نویسندگی دانشگاه را از دیگر مباحث مجزا می کند. این متون معمولا مملو از لغات تخصصی است که قطعا نیازمند آن است که مترجم علاوه بر رعایت قواعد ترجمه، به آن اصطلاحات آشنایی کامل داشته باشد و می توان گفت مترجمان با تحصیلات عمومی همچون فارغ التحصیلان رشته های مترجمی به هیچ وجه نخواهند توانست از عهده ترجمه این متون تخصصی برآیند. ترجمه این متون نیازمند وجود مترجمانی با تحصیلات مرتبط با آن رشته می باشد.

از آنجا که درصد بالایی از سفارش های ترجمه دانشگاهی از سوی دانشجویان عزیز به ثبت می رسد؛ رعایت اقتصادی بودن و حداقل سازی هزینه ها برای این قشر باید مدنظر قرار گیرد. در واقع بسیاری از دانشجویان نیازمند یک ترجمه تخصصی ارزان و دانشجویی هستند تا به هدف خود که هم دریافت یک ترجمه تخصصی و با کیفیت است دست یابند و هم هزینه زیادی را به آن ها تحمیل ننماید.

گاهی ترجمه فوری مقاله یا متن در رشته تخصیلی دانشگاهی بنا به دلایلی ممکن است مورد درخواست دانشجویان قرار گیرد. ترجمه فوری به معنای ترجمه چند هزار کلمه در روز بدون دریافت هزینه های غیرمعقول می باشد. تعداد موسساتی معتبر که بتوانیم ترجمه های حساس خودمان همچون ترجمه های فوری را به آن ها بسپاریم محدود می باشد و در انتخاب یک موسسه ترجمه باید دقت کرد.

 

Link: https://parstrans.net/%D8%AA%D8%B1%D8%AC%D9%85%D9%87-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87%DB%8C/