ترجمه آنلاین متون تخصصی با پارس ترنس

 

ارائه خدمات ترجمه آنلاین توسط پارس ترنس

دارالترجمه آنلاین پارس ترنس از سال ۱۳۹۶ اقدام به ارائه خدمات ترجمه با بالاترین کیفیت با همکاری ۱۱۰۰ مترجم نخبه نموده است. ترجمه آنلاین تخصصی در تمامی رشته های فنی مهندسی، علوم انسانی، علوم پایه، کشاورزی، هنر و همچنین علوم پزشکی در پارس ترنس پذیرفته می شود. ثبت سفارش ترجمه آنلاین و تخصصی در پارس ترنس به راحتی و تنها با چند کلیک امکانپذیر است.

جهت سفارش آنلاین ترجمه تخصصی کلیک کنید

مراحل ثبت سفارش تا دریافت ترجمه در پارس ترنس به شرح زیر می باشد:

  • ثبت آنلاین سفارش ترجمه از سوی مشتری: در فرم ثبت سفارش، مواردی همچون زبان درخواستی ترجمه، زمینه ترجمه، مدنظر داشتن ترجمه فوری، نیمه فوری یا غیرفوری و سایر جزییات سفارش از کاربر درخواست می شود.

  • ارسال پیش فاکتور برای مشتری: بلافاصله پس از ثبت سفارش ترجمه، اپراتورهای پارس ترنس شروع به محاسبه تعداد کلمات متن ارسالی خواهند نمود و پس از این کار پیش فاکتوری که شامل هزینه، زمان و روش های پرداخت می باشد برای مشتری ارسال خواهد شد. صدور پیش فاکتور معمولا در کمتر از ۱۰ دقیقه صورت خواهد گرفت. 

  • واریز پیش پرداخت از سوی مشتری: پس از واریز پیش پرداخت از سوی مشتری، متن بلافاصله در پروسه ترجمه قرار خواهد گرفت. انتخاب مترجم با توجه به حوزه تخصصی متن و میزان دشواری آن به دقت و به صورت هدفمند انجام می پذیرد.

  • بازبینی ترجمه پیش از ارسال به مشتری: با اتمام ترجمه از سوی مترجم، متن قبل از ارسال به مشتری توسط تیم کیفیت پارس ترنس مورد بازبینی قرار خواهد گرفت و در صورت لزوم تغییراتی در آن اعمال می گردد.

  • تسویه حساب نهایی: پس از تسویه حساب نهایی، متن برای مشتری ارسال می گردد.

ترجمه آنلاین تخصصی - دارالترجمه آنلاین پارس ترنس

آنلاین شدن کسب و کارها راهی برای همسویی با پیشرفت های بشر

سرعت پیشرفت تکنولوژی به حدی بوده است که جهان امروزی نسبت به چند دهه قبل قابل مقایسه و حتی قابل باور نیست. آنلاین شدن بسیاری از کسب و کارها همچون ارائه آنلاین ترجمه که به استفاده از بستر اینترنت مبتنی هستند از جمله این پیشرفت هاست که باعث گردیده امور بسیار راحت تر و منظم تر از قبل انجام پذیرد. از مزایای آنلاین شدن فعالیت ها همچون ترجمه آنلاین می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • آسودگی: آنلاین شدن کارها باعث راحتی و سهولت دسترسی به خدمات گسترده در سراسر اینترنت گردیده است. به عنوان مثال در حوزه خدمات ترجمه کافیست در موتورهای جستجو کلمه موردنظر خود را جستجو کنید و خواهید دید که سایت های ترجمه زیادی برای ارائه خدمت لیست خواهد شد و سفارش ترجمه آنلاین به راحتی برای شما ممکن خواهد بود. 

  • صرفه جویی در زمان و هزینه: با دسترسی به اینترنت، می توانید در زمان، هزینه و انرژی خود صرفه جویی کنید. تقریبا هر کاری را می توانید به راحتی و از بستر اینترنت به انجام برسانید. این صرفه جویی قطعا برای مشتری نیز خوشایند خواهد بود چرا که وی با صرف هزینه کمتر و سرعت بیشتر می تواند کار خود را به انجام برساند. در واقع امروزه آنلاین شدن کارها یک انتخاب نیست بلکه یک ضرورت در دنیای پر تلاطم امروزی است که این ضرورت منجر به بهبود کیفیت، کاهش زمان، هزینه و انرژی برای مشتری و کارفرما شده است.

  • در دسترس بودن بدیل های مختلف: با بکارگیری اینترنت برای انجام امور، به راحتی شما می توانید گزینه های مختلف برای سپردن امور خود را در اختیار داشته باشید. به عنوان مثال در زمینه خدمات ترجمه با جستجوی کلمه “ترجمه تخصصی” سایت های بسیاری که خدمات ترجمه آنلاین تخصصی به صورت حرفه ای ارائه می دهند؛ برای شما لیست می شوند که شما می توانید به راحتی آن ها را از لحاظ معیارهای خود بررسی و مناسب ترین گزینه را انتخاب کنید.

  • رقابتی شدن امور و در نتیجه کاهش قیمت ارائه محصول یا خدمت: با گسترش کسب و کارهای آنلاین، شرکت ها و موسسات زیادی در هر حوزه به عرصه تولید یا خدمات وارد شده اند که این امر باعث رقابتی شدن بازار و در نتیجه ملزم شدن مجریان کسب و کار در پایین آوردن قیمت ها گردیده است. مسلما این امر برای مشتریان خوشایند خواهد بود چرا که آن ها به دنبال کیفیت بالا و هزینه های پایین تری در دریافت محصول یا خدمت مدنظر خود هستند.

 

link: https://parstrans.net/%D8%AA%D8%B1%D8%AC%D9%85%D9%87-%D8%A2%D9%86%D9%84%D8%A7%DB%8C%D9%86/