تولید محتوا - سفارش محتوای سایت
تولید محتوا

 

 

ثبت سفارش تولید محتوا

 • در وارد کردن ایمیل خود دقت نمایید چرا که فاکتور و مطالب نگارش شده به این ایمیل ارسال خواهد شد.
 • به عنوان مثال "کیف و کفش"
 • تعداد محتواهایی که نیاز دارید را قید نمایید.
 • عناوین، کلمات کلیدی و سایر توضیحات خود را در این بخش بیان کنید.
 • Max. file size: 10 MB.
  اگر حجم فایل شما بیشتر از 10 مگابایت است آن را در سایت up44.ir یا سایر آپلود سنترها آپلود و لینک آن را در بخش توضیحات در فیلد قبلی قرار دهید.

 

 

 

تولید محتوای سایت

بیشتر سایت هایی که به منظور ارائه خدمات یا کسب و کار را اندازی می شوند؛ برای رونق کسب و کار خود به تولید محتوا نیاز دارند. جذب مخاطب یکی از اصلی ترین اهداف تولید محتوا برای یک سایت می باشد. هر چه محتوای موجود در یک سایت با کیفیت تر باشد به دلایلی که در ادامه ذکر خواهد شد افراد بیشتری به سایت مراجعه خواهند نمود.

محتوای خوب و تاثیر آن بر مخاطب

محتوای خوب محتوایی است که علاوه بر تبلیغ خدمات یا محصول، اصول تولید محتوا نیز در آن رعایت شده باشد. از آنجا که محتوا ارزشمندترین بخش یک سایت می باشد؛ هرچه محتوا خاص تر، جذاب تر و با کیفیت تر باشد مخاطبان بیشتری را به خود جذب می نماید و بیشتر آن ها را به خرید محصولات یا استفاده از خدمات سایت تشویق می نماید.

در شرایط عادی ممکن است جلب نظر افراد به سایت بسیار دشوار باشد و نیاز به تبلیغات گسترده وجود داشته باشد؛ اما با رعایت اصول تولید محتوا ، مخاطبان به سرعت و به آسانی جذب سایت خواهند شد. تحقیقات نشان داده است جذب مخاطب و فروش محصولات در سایت هایی که بر تولید محتوای موثر تمرکز دارند؛ شش برابر بیشتر از سایت هایی است که دارای محتوای ضعیف و غیر حرفه ای می باشند. همانطور که می دانید علاوه بر جذب مخاطب، یکی از اصلی ترین نتایج تولید محتوای با کیفیت ، ارتقای وب سایت در موتورهای جستجو به ویژه گوگل خواهد بود.

مزایای تولید محتوا
از جمله مزایای تولید و ایجاد محتوای با کیفیت می توان به موارد زیر اشاره نمود:
بالا بردن رتبه در موتورهای جستجو
بیشتر افراد برای مطالعه مطالب یا خرید محصولات به موتورهای جستجو مراجعه می نمایند. در صورتی که محتوای یک سایت به خوبی نگارش شده باشد و اصول سئو SEO ( بهینه سازی موتور جستجو) در آن رعایت شده باشد رتبه سایت در موتورهای جستجویی مانند گوگل بالاتر خواهد رفت و در هنگام جستجو، سایت مورد نظر در میان اولین سایت های پیشنهادی ظاهر خواهد شد و در نتیجه افراد بیشتری سایت را مشاهده خواهند نمود و از خدمات سایت استفاده خواهند نمود و نهایتا باعث رونق آن کسب و کار خواهد شد.
پیوند با مخاطب
محتوای با کیفیت و جذاب، خوانندگان و مشتریان محصولات یک سایت را به خود جلب می نماید و باعث پیوند مشتری یا خواننده با سایت می شود. به همین علت مخاطب پیوسته به سایت مراجعه می نماید تا از خدمات بیشتری بهره مند شود.
بالا بردن شهرت و اعتبار
تولید محتوا خوب و با کیفیت می تواند باعث بالا بردن ارزش و اعتبار یک سایت شود به نحوی که مخاطبان سایت، بازدید از آن سایت را به اطرافیان و آشنایان خود پیشنهاد می کنند. به این ترتیب هر جا از سایت مورد نظر صحبت می شود اعتبار و کیفیت خدمات سایت مطرح می شود.
بالا بردن ترافیک سایت
محتواهای موثر و پر مخاطب در طول زمان ترافیک سایت را بالا خواهند برد. بر اساس تحقیقات انجام شده ترافیک سایت هایی که بیش از شانزده محتوا در طول یک ماه منتشر می نمایند سه و نیم برابر بیشتر از سایت هایی است که چهار محتوا یا کمتر در طول یک ماه منتشر می نمایند.

تولید محتوای با کیفیت با رعایت اصول سئو در پارس ترنس

پارس ترنس https://parstrans.net/ با همکاری حدود ۱۱۰۰ نویسنده سئوکار و مترجم حرفه ای آماده انجام سفارشات تولید محتوای سایت شما در تمامی زمینه های خدماتی ، فروشگاهی ، علمی – آموزشی ، خبری ، فرهنگی ، مذهبی ، سرگرمی و … می باشد. این افراد از بین چند هزار متقاضی، آزمون های تخصصی مربوطه را با موفقیت گذرانده و به استخدام پارس ترنس درآمده اند.

محتوای تولیدی پارس ترنس شامل پارافریز و بازنویسی ، تالیفی ، ترجمه ای و ترکیب تالیف و ترجمه خواهد بود. در تولید محتوای ما تمام اصول سئو همچون:

 • چگالی کلمات کلیدی

 • سلیس بودن محتوا

 • بکارگیری کلمات مرتبط

 • استفاده از تصاویر جذاب

 • استفاده از واژه های کلیدی در پاراگراف نخست

 • و …

به دقت رعایت می گردند و به هیچ عنوان مطالب تولیدی از سایت های دیگر کپی نمی شود.

هزینه و تعرفه تولید محتوا در پارس ترنس به ازای هر کلمه در جدول زیر آمده است:

 

مشاهده هزینه ترجمه و تولید محتوا

 

به یاد داشته باشید که محتوای خوب و با کیفیت پادشاه است.

 

link: https://parstrans.net/%D8%AA%D9%88%D9%84%DB%8C%D8%AF-%D9%85%D8%AD%D8%AA%D9%88%D8%A7/