ترجمه تخصصی عمران

(جهت سفارش ترجمه کلیک کنید)

 

چرایی لزوم ترجمه دقیق متون مهندسی عمران

مهندسی عمران از جمله رشته های است که معمولا در مقاطع تحصیلی مختلف این رشته، دانشجویان بسیاری جذب آن می گردند به طوری که معمولا به لحاظ تعداد دانشجو بین ۵ رشته اول در کشور ما قرار دارد. تعداد بسیاری از این دانشجویان در طی مدت تحصیل خود و به ویژه در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری ملزم به ترجمه متون و مقالات از انگلیسی به فارسی یا فارسی به انگلیسی برای نگارش مقاله جهت چاپ در مجلات داخلی، نگارش مقاله isi یا بکار بردن در پروژه های خود می باشند.

متون عمران با توجه به زمینه ها و گرایش های مختلف این رشته دارای اصطلاحات کاملا تخصصی است و به همین دلیل ترجمه تخصصی عمران تنها از عهده مترجمینی که پیشینه قوی هم در زمینه ترجمه داشته باشند و هم تحصیل کرده رشته عمران باشند بر خواهد آمد.

از سوی دیگر چاپ مقاله در ژورنال های معتبر جهانی مهندسی عمران همچون Rock Mechanics and Rock Engineering ، Building Research and Information و … نیازمند ارائه یک متن منسجم و عاری از هر گونه اشتباه است. بنابراین ترجمه مقاله باید به دقت و به صورت کاملا تخصصی انجام شود و فاقد هرگونه اشتباه باشد. با توجه به حساسیت موضوع ضروری است که چه در بحث ساختار و قواعد و چه در بحث روان بودن متن و ترجمه و بازگردان متن ایرادی وجود نداشته باشد. 

برای این منظور باید ترجمه متون تخصصی خود را به موسسات معتبر که در ترجمه متون تخصصی سابقه ای طولانی داشته و از مترجمینی متخصص و حرفه ای بهره می برد؛ بسپارید.

ترجمه تخصصی عمران توسط مترجمین حرفه ای
ترجمه تخصصی عمران

گروه مهندسی عمران در پارس ترنس

در دپارتمان ترجمه تخصصی عمران پارس ترنس بیش از ۴۰ مترجم حرفه ای و با تجربه با مقاطع مختلف کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری عمران جهت انجام ترجمه فارسی به انگلیسی و ترجمه انگلیسی به فارسی تخصصی وجود دارند که قادر هستند هر متنی در رشته مهندسی عمران را با بهترین کیفیت در قالب ترجمه فوری و یا غیرفوری تحویل نمایند. این تعداد مترجم به دقت مورد آزمون قرار گرفته اند و از فیلترهای گزینشی ما با موفقیت عبور کرده اند.

سفارش های ارسالی به پارس ترنس به دقت مورد بررسی قرار می گیرند و پس از مشخص نمودن سطح دشواری متن، مترجمی که بتواند ترجمه ای با سطح کیفی بالا ارئه نماید جهت انجام آن سفارش انتخاب می گردد. ترجمه تخصصی عمران در گرایش های زیر توسط مترجمین عمران پارس ترنس پشتیبانی می شود:

ترجمه تخصصی عمران – گرایش مهندسی سازه

ترجمه تخصصی عمران – گرایش مهندسی زلزله

ترجمه تخصصی عمران – گرایش راه و ترابری

ترجمه تخصصی عمران – گرایش مکانیک خاک و پی

ترجمه تخصصی عمران – گرایش سازه‌های دریایی

ترجمه تخصصی عمران – گرایش مهندسی محیط زیست

ترجمه تخصصی عمران – گرایش مهندسی برنامه‌ریزی حمل و نقل

ترجمه تخصصی عمران – گرایش سازه‌های هیدرولیکی

ترجمه متون و مقالات تخصصی مهندسی آب گرایش های هیدرولیک و منابع آب

ترجمه متون و مقالات تخصصی مهندسی مدیریت ساخت

ترجمه متون و مقالات تخصصی سنجش از دور

ترجمه متون و مقالات تخصصی ژئودزی

ترجمه متون و مقالات تخصصی سامانه اطلاعات مکانی

ترجمه متون و مقالات تخصصی فتو گرامتری

ترجمه متون و مقالات تخصصی هیدروگرافی

ترجمه تخصصی عمران گرایش های آن
ترجمه تخصصی عمران

نحوه ثبت سفارش ترجمه در پارس ترنس

ثبت سفارش در پارس ترنس روندی ساده دارد:

برای این منظور علاوه بر تکمیل فرم ثبت سفارش ترجمه (از طریق لینک بالای صفحه)، می توانید متن خود را به همراه شماره همراه، زمینه تخصصی متن، فوری یا غیرفوری بودن سفارش و دیگر توضیحات خود را به ایمیل پارس ترنس Info@Parstrans.net ارسال نمایید. پس از ثبت سفارش معمولا در کمتر از ۱۰ دقیقه نسبت به صدور پیش فاکتور به ایمیل شما اقدام خواهد شد.

link: https://parstrans.net/%D8%AA%D8%B1%D8%AC%D9%85%D9%87-%D8%AA%D8%AE%D8%B5%D8%B5%DB%8C-%D8%B9%D9%85%D8%B1%D8%A7%D9%86/