ترجمه تخصصی اقتصاد

سفارش ترجمه

 

 

 

اقتصاد و ترجمه تخصصی اقتصاد

اقتصاد یک سیستم است که بر اساس آن پول، صنعت و تجارت یک کشور یا منطقه سازماندهی می شود. در واقع اقتصاد علم تخصیص بهینه منابع کمیاب در سطح خرد و کلان می باشد. اقتصاد کشور ثروتی است که از کسب و کار و صنعت به دست می آید و اقتصاد استفاده از حداقل مقدار پول، زمان و یا منابع دیگر مورد نیاز برای رسیدن به چیزی است به طوری که هیچ چیز هدر نرفته است.

اقتصاد به عنوان یک رشته اصلی و مهم علوم انسانی مطرح است و در ایران این رشته در بیشتر دانشگاه ها تدریس می شود. در حال حاضر تعداد زیادی از افراد در این رشته مشغول به تحصیل هستند که این دانشجویان به ویژه گروهی از آن ها که به مقاطع بالاتر راه می یابند؛ در طی مدت تحصیل خود و برای اهداف مختلف نیاز به ترجمه متون تخصصی اقتصاد پیدا می کنند. علاوه بر دانشجویان، بسیاری دیگر از افراد نیز ممکن است به دلایل مختلف به ترجمه تخصصی اقتصاد نیاز پیدا کنند.

ترجمه تخصصی اقتصاد آنلاین
ترجمه تخصصی اقتصاد

ترجمه تخصصی اقتصاد به دلیل وجود اصطلاحات کاملا تخصصی این رشته باید حتما توسط مترجمی که حداقل مدرک کارشناسی در رشته اقتصاد را دارا می باشد انجام گیرد. به عنوان مثال کلماتی چون Portfolio، zero bond، imports line، logrolling ،Monopsony و صدها کلمه تخصصی دیگر در رشته اقتصاد وجود دارند که تنها افرادی که دانش آموخته رشته اقتصاد هستند معانی صحیح، مصطلح و رایج آن ها در متون اقتصادی را می دانند و در نتیجه قادر به انجام دقیق ترجمه تخصصی اقتصاد هستند. قطعا یافتن مترجمی حرفه ای و تحصیل کرده در رشته اقتصاد که بتواند ترجمه ای با کیفیت را تحویل دهد به این سادگی نخواهد بود. اما پارس ترنس چنین مترجمینی را در اختیار دارد.

خدمات ترجمه پارس ترنس با غربال کردن حدود ۳۰۰ مترجم تحصیل کرده در رشته اقتصاد از فیلترهای گزینشی، که متقاضی استخدام به عنوان مترجم بوده اند؛ هم اکنون از وجود ۴۰ مترجم منتخب زبده و حرفه ای برای ترجمه تخصصی اقتصاد بهره می برد. این مترجمین آماده انجام سفارشات ترجمه تخصصی شما از انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی هستند.

در ترجمه فارسی به انگلیسی که مهارت بالاتری را می طلبد؛ مترجمین ویژه ما قادرند ترجمه ای با کیفیت بالا و کاملا تخصصی را برای مشتری انجام دهند. بیشتر سفارشات ترجمه مقالات و متون از فارسی به انگلیسی جهت چاپ مقاله در ژورنال های خارجی رشته اقتصاد به ثبت می رسد که مترجمین متون علوم اقتصادی پارس ترنس قادر به انجام این سفارشات برای چاپ مقالات شما در معتبرترین ژورنال های این رشته همچون Quarterly Journal of Economics ، American Economic Review ، Journal of Political Economy ، Econometrica ، Review of Economic Studies  و دیگر ژورنال ها.

ترجمه تخصصی اقتصاد ترجمه مقاله متن و کتاب
ترجمه تخصصی اقتصاد

گرایش های رشته اقتصاد که توسط مترجمین اقتصاد پارس ترنس پشتیبانی می شود  عبارت اند از:

ترجمه متن و مقاله تخصصی اقتصاد بازرگانی

ترجمه متن و مقاله تخصصی اقتصاد صنعتی

ترجمه متن و مقاله تخصصی اقتصاد نظری

ترجمه متن و مقاله تخصصی اقتصاد پولی

ترجمه متن و مقاله تخصصی اقتصادسنجی

ترجمه متن و مقاله تخصصی توسعه اقتصادی

ترجمه متن و مقاله تخصصی اقتصاد بین الملل

ترجمه متن و مقاله تخصصی اقتصاد کشاورزی

ترجمه متن و مقاله تخصصی اقتصاد سلامت

ترجمه متن و مقاله تخصصی اقتصاد اسلامی

ترجمه متن و مقاله تخصصی اقتصاد مالی

ترجمه متن و مقاله تخصصی اقتصاد بخش عمومی

پارس ترنس ترجمه فوری و غیرفوری متن تخصصی اقتصاد را با کیفیت و قیمت بسیار مناسب انجام و برای تمام سفارشات این حوزه، گارنتی ۷۲ ساعته قرار داده است که توضیحات بیشتر را می توانید از قسمت قوانین سایت مطالعه فرمایید. جهت سفارش ترجمه تخصصی اقتصاد می توانید از طریق لینک بالای همین مطلب اقدام نمایید. ثبت سفارش از طریق تکمیل فرم سفارش بالای همین مطلب یا از طریق ارسال اطلاعات سفارش خود (شامل نام و نام خانوادگی، شماره همراه و حداکثر زمان درخواستی ترجمه) به ایمیل پارس ترنس انجام می پذیرد.

link: https://parstrans.net/%D8%AA%D8%B1%D8%AC%D9%85%D9%87-%D8%AA%D8%AE%D8%B5%D8%B5%DB%8C-%D8%A7%D9%82%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D8%AF/