آشنایی با پارس ترنس

پارس ترنس در تیر ماه ۹۶ جهت ارائه برترین خدمات ترجمه تخصصی و تولید محتوا توسط سه نفر از دانش آموختگان دانشگاه های علامه طباطبایی و علم و صنعت ایران فعالیت خود را آغاز نمود. پارس ترنس در مدت فعالیت خود توانسته با بکارگیری مترجمان، ارزیابان و نویسندگان حرفه ای به سرعت در بین مشتریان شناخته شود و هر روز بر تعداد افرادی که پارس ترنس را به دوستان خود معرفی می کنند افزوده گردد. 

هدف اصلی پارس ترنس رضایت مشتریان با ارائه خدمات با کیفیت و مقرون به صرفه می باشد. مهمترین فاکتور در ارائه خروجی با کیفیت، استفاده از مترجمان و نویسندگان زبده و حرفه ای است که پارس ترنس جهت انتخاب این افراد متخصص رویه های خاصی که شامل چندین فیلتر می باشند را بکار می گیرد. پارس ترنس با همکاری این متخصصین، نیاز مشتریان در حوزه ترجمه فارسی به انگلیسی تخصصی و پیشرفته، ترجمه انگلیسی به فارسی تخصصی و تولید محتوای حرفه ای برای وب سایت ها را به طور کامل مرتفع می سازد.

ما برای تمام رشته های فنی مهندسی، علوم پایه، علوم پزشکی، علوم انسانی، علوم کشاورزی و هنر دپارتمان های تخصصی هر رشته را ایجاد نموده ایم و مجموعه ای از مترجمان، نویسندگان و ارزیابان باتجربه و با تحصیلات مرتبط را در درپارتمان مربوطه قرار داده ایم.

 خدمات ترجمه فوری با روش ویژه ای که پارس ترنس از آن بهره می گیرد برای مشتریان ارائه گردیده است تا این نیاز آن ها نیز مرتفع گردد.

علاوه بر مترجمان پارس ترنس، چندین ناظر کیفیت ترجمه های ارسالی از مترجمان را به دقت مورد بررسی قرار می دهند. تحویل به موقع و در زمان تعیین شده به مشتری نیز از دیگر وظایف تیم نظارت پارس ترنس می باشد. 

خدمات پارس ترنس در زمینه های مختلف ترجمه و تولید محتوا تمرکز یافته است که شامل:

  • ترجمه انواع مقالات و پروژه های تخصصی

  • ترجمه کتاب، نشریه و مجلات در زمینه های مختلف

  • ترجمه پایان نامه و رساله در تمامی رشته ها و چکیده آن ها

  • ترجمه وب سایت

  • ارائه محتوا برای وب سایت

  • ترجمه کاتالوگ و بروشور 

  • ویراستاری تخصصی

پیشرفت تکنولوژی و گسترش دورکاری سبب گردیده است که ما بتوانیم تمام مراحل را بصورت آنلاین و بدون نیاز به حضور مشتری انجام دهیم. با توجه به اصل مشتری مداری، پارس ترنس کیفیت سفارش ها را تضمین می نماید و در صورتی که تا زمان مقرر، مراتب نارضایتی مشتری به اطلاع ما رسانده شود؛ ناظران ترجمه را برای ویرایش دوباره تحویل می گیرند و این ویرایش به صورت رایگان انجام خواهد پذیرفت.

پارس ترنس معتقد است که حیات هر کسب و کاری وابسته به رضایت مشتری است.